preloader

Good Point. to nowy blog branżowy, na którym regularnie będą poruszane tematy związane z HR, IT i zarządzaniem przedsiębiorstwem.

Good Point. – nowy blog branżowy dla praktyków IT, HR i kadry zarządzającej

Z dniem 24 maja nasza firma Unit4 Polska objęła mecenat nad kolektywnym blogiem pod nazwą Good Point. To nowy blog branżowy, na którym regularnie będą poruszane tematy związane z HR, IT i zarządzaniem przedsiębiorstwem. Autorami artykułów na blogu są znani specjaliści z wyżej wymienionych dziedzin.

Kluczem do rozwoju zawodowego jest dostęp do wysokiej jakości informacji, które pomagają nieustannie poszerzać wiedzę i być na bieżąco z najnowszymi trendami z branży. Hasło przewodnie bloga „Fachowy punkt widzenia” jest obietnicą wysokiej klasy treści.  Na blogu znaleźć będzie można teksty problemowe, opinie, analizy jak również omówienia tendencji i prognoz dla biznesu.

Autorami artykułów są znani specjaliści i wieloletni praktycy z wyżej wymienionych branż. Dla Good Point. piszą m.in. Iwona Jackowska – specjalistka od prawa pracy, dziennikarka gazety Puls Biznesu, Jacek Kotarbiński – ekonomista i ekspert od marketingu przedsiębiorstw. Redakcja składa się obecnie z 11 autorów, w tym pięciu z nich to nasi eksperci z firmy Unit4 Polska.

Patronat nad blogiem Good Point. objęło Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami – jedna z najstarszych niezależnych organizacji HR w Polsce, istniejąca od 1994 roku.

Zachęcamy serdecznie do czytania artykułów blogu oraz do zapoznania się z całą redakcją.

Adres bloga to www.goodpoint.blog

Good Point. jest również obecny w mediach społecznościowych. Zapraszamy do odwiedzenia profilu bloga na Facebooku oraz na LinkedIn.