preloader

Teta została w tym roku głównym partnerem najważniejszego wydarzenia HR w Polce - Kongresu Kadry. Zobaczcie co przygotowaliśmy dla was z tej okazji.

Marka Teta partnerem głównym na Kongresie Kadry

Teta a Unit4 business została głównym partnerem XXV edycji Kongresu Kadry. To jedno z najważniejszych wydarzeń branży HR, które odbędzie się 8 i 9 maja w Warszawie.

Podczas kongresu będziemy świętować 30-lecie marki Teta. Z tej okazji odbędzie się specjalne wydarzenie Teta Evening oraz prezentacja naszych produktów w Showroomie Technologicznym.

W drugim dniu Kongresu Kadry Katarzyna Jaśniewicz - menadżerka Unit4 Polska i twórca mobilnego oprogramowania do HR- Teta Mobile Edition poprowadzi wykład na temat najnowszych trendów w obsłudze pracownika z wykorzystaniem nowych technologii. Temat wykładu brzmi: „"Mobilny elastyczny i zawsze dostępny - jaki to HRowiec? Wirtualny! Nowy wymiar obsługi pracownika". Wszystkich uczestników serdecznie zapraszamy do udziału w prelekcji. Zapisy na wykład oraz wszystkie szczegółowe informacje dotyczące Kongresu Kadry dostępne są na stronie:

www.kongreskadry.pl