preloader

W naszej siedzibie we Wrocławiu tworzona jest Wanda - inteligentny system typu chatbot, który komunikuje się z pracownikiem przy użyciu języka naturalnego.

Wanda – komputerowa asystentka z Wrocławia

Być może niedługo każdemu z nas w pracy pomagać będzie inteligentny komputerowy asystent: zapyta o plany, podpowie, co mamy robić, pomoże wypełnić papiery. Jest spora szansa, że będzie to powstająca we Wrocławiu Wanda.

Inteligentne rozwiązania IT to najnowszy trend wykorzystywany przez nowoczesne przedsiębiorstwa, w celu podniesienia produktywności, utrzymania tendencji wzrostowej czy zainteresowania sobą utalentowanych pracowników. Co więcej, nie chodzi tylko o roboty, które mogą pracować w fabrykach, ale przede wszystkim o rozwiązania programowe, np. chatboty.

Rozwiązania typu chatbot, zaczynają być wykorzystywane w formie inteligentnych asystentów przy pracy, pomagających pracownikom w realizacji ich zadań. Najnowszym rozwiązaniem tego typu jest Wanda – cyfrowy asystent Unit4. „Wanda to pierwsze tego typu rozwiązanie na świecie, które pozwala użytkownikom na komunikowanie się z systemami biznesowymi przy pomocy języka naturalnego. Inteligentny asystent rozmawia z użytkownikiem, rozpoznaje jego cykl pracy oraz powtarzające się czynności. Automatyzuje rutynowe procesy i stara się przewidzieć, jakie informacje będą potrzebne do wykonania kolejnego zadania.”- mówi Łukasz Wierzchowski, dyrektor naszego ośrodka R&D Unit4 Polska, który kieruje zespołem pracującym nad Wandą. Bazą ośrodka R&D jest< siedziba naszej marki Teta.

Chcecie poznać historię Tety i Wandy bliżej? Zapraszamy do lektury artykułu:
http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,156604,21457516,dzieki-nim-wanda-ci-pomoze-stworzyli-komputerowa-asystentke.html